VÄGGPENDYL, Jungans, 18/1900-tal.

243059. VÄGGPENDYL, Jungans, 18/1900-tal.

Pendel finns. höjd ca 84 cm.

Slitage, repor, märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns. höjd ca 84 cm.

Antal besök: 677