Stadsauktion Sundsvall
Allmoge
HACKOR, 4 st, järn och trä, Allmoge, E. Larsson, Torshälla samt Mölntorps AB, Kolbäck. 1900-talets första del.
243041. HACKOR, 4 st, järn och trä, Allmoge, E. Larsson, Torshälla samt Mölntorps AB, Kolbäck. 1900-talets första del.
Längd 15,5 - 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 15,5 - 16 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 003