GRAVYR, ST MICHAEL'S MOUNT, 1800-TAL.

2430367. GRAVYR, ST MICHAEL'S MOUNT, 1800-TAL.

32cm x 24cm, ett par etsningar av Alphege Brewer of York Minster, och en färgad litografi av en bergig scen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379