SOCKERSKÅL, nysilver.

243034. SOCKERSKÅL, nysilver.

Skål på fot, med lock, förgyllning invändigt, höjd 29 cm.

Slitage, lagning vid hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!
243034. SOCKERSKÅL, nysilver.

Slitage, lagning vid hänkel.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 066