SOFFBORD, så kallat butlers tray.

2430284. SOFFBORD, så kallat butlers tray.

Idegran. Längd ca. 103-134, bredd 59-90, höjd 53 cm.

Repor, fläckar, slagmärken. Ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454