Stockholms Auktionsverk Helsinki
Glas
Konstglas
2430191. OIVA TOIKKA. GLASSKULPTUR, "Lollipop", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö samt daterad 1988.
« Tillbaka till föremålet