KINA REKTANGULÄR CIGARETTLÅDA I SILVER.

2429978. KINA REKTANGULÄR CIGARETTLÅDA I SILVER.

med texturerad yta, med ett kupolformat gångjärn lock, träfodrad, 11 cm x 9 cm x 5 cm.

yta repor, typiska tecken på slitage och användning, det gångjärnsförsedda locket med en central cirkulär ledig cartouche ganska slitna, några små dingar, några bucklor och dings till några av hörnen, trä foder markerade och färgade och med en delning i basen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 238