LOCKURNOR, ett par, samt VAS, porslin, Japan, 1800/1900-tal.

242992. LOCKURNOR, ett par, samt VAS, porslin, Japan, 1800/1900-tal.

Imaridekor. Höjd urnor 24 cm. Höjd vas 31 cm.

Smärre kantnagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 755