ERIK LUNDGREN. Göteborgs bild, olja på duk, signerad.

242977. ERIK LUNDGREN. Göteborgs bild, olja på duk, signerad.

37 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 46 cm.

Antal besök: 1 473