TAKLAMPA, orangelackerad metall, Axel Verner Madsen för Made by Hand.

242975. TAKLAMPA, orangelackerad metall, Axel Verner Madsen för Made by Hand.

Diameter 24 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 684