STOLAR, 1 par, snidat och bonat trä med rottingsits, Ceylon, 1800/1900-tal.

2429734. STOLAR, 1 par, snidat och bonat trä med rottingsits, Ceylon, 1800/1900-tal.

Sitthöjd 46, rygghöjd 92.

Åldersslitage.

Sitthöjd 46, rygghöjd 92.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 88