SKOPA/KÅSA, björk, daterad 1855.

242968. SKOPA/KÅSA, björk, daterad 1855.

Bomärkt "AIS". Längd 33, diameter 22 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 701