GLASSERVISDELAR, 45 delar, glas, 1900-tal.

242961. GLASSERVISDELAR, 45 delar, glas, 1900-tal.

Bestående av: 8 selter, 8 vinglas, 8 snapsglas, 6 punschmuggar, 8 likörglas, 6 highballglas, tillbringare.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 832