242931. PARTI DESIGN, 16 delar, Skultuna, Emalox, Stelton samt Krenit.
Diameter 10 - 12,5 cm, ströarnas höjd ca 7,5 cm, stelton fat samt ljusstakar längd 7,5 cm, skultuna ljusstakar längd 32 samt höjd ca 50 cm.
Slitage, repor, märken, originalförpackningar med skador.