PARTI DESIGN, 16 delar, Skultuna, Emalox, Stelton samt Krenit.

242931. PARTI DESIGN, 16 delar, Skultuna, Emalox, Stelton samt Krenit.

Diameter 10 - 12,5 cm, ströarnas höjd ca 7,5 cm, stelton fat samt ljusstakar längd 7,5 cm, skultuna ljusstakar längd 32 samt höjd ca 50 cm.

Slitage, repor, märken, originalförpackningar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200