STEREOMÖBEL med BARSKÅP, Blaupunkt, Tyskland. 1900-talets första hälft.

242917. STEREOMÖBEL med BARSKÅP, Blaupunkt, Tyskland. 1900-talets första hälft.

Med skivspelare samt barskåpsdel. Skjutdörr i glas samt stomme i teak. Längd/bredd 102, djup 37, höjd 82 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 629