KANNOR, ett par, koppar, Turkiet.

242883. KANNOR, ett par, koppar, Turkiet.

Höjd 55-60 cm.

Proveniens Upperuds herrgård.

Bucklor, defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55-60 cm.

Proveniens Upperuds herrgård.

Antal besök: 1 218