PARTI KERAMIK, 4 delar, "Argenta" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

242846. PARTI KERAMIK, 4 delar, "Argenta" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Bestående av vas och 3 skålar, vasens höjd ca 9,5, skålarnas diameter ca 8,5 - 12,5 cm.

Slitage, glasyrkrakelyrer, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 659