CYKEL, 1920/30-tal.

CYKEL, 1920/30-tal.
2428331. CYKEL, 1920/30-tal.

Skyltmärkt S. Ahlfeldts Bil- & cykelverkstad, Nättraby.

Bruksslitage. Rost. Kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
2428331. CYKEL, 1920/30-tal.

Antal besök: 2 729