KANNA, lergods, möjligen Persien, antik.

242749. KANNA, lergods, möjligen Persien, antik.

Höjd ca. 23 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 23 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 1 850