FÅTÖLJ, art deco, 1930-tal.

FÅTÖLJ, art deco, 1930-tal.
242740. FÅTÖLJ, art deco, 1930-tal.

Stomme i björk, blommig klädsel
Ryggstödets höjd 74 bredd 59cm.

Stomme med repor och klädsel med ställvis kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 919