GOLVUR, urtavla märkt Johan Norberg, 1700-tal.

242711. GOLVUR, urtavla märkt Johan Norberg, 1700-tal.

Lod och pedel finns, höjd ca 228 cm.

Slitage, skador och färgbortfall, renoverad och kompletterad, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 672