TRÄFIGURER, 3 st, snidade, 1900-talets första hälft.

242687. TRÄFIGURER, 3 st, snidade, 1900-talets första hälft.

Gumman signerad H.J. Höjd 16-19 cm.

Slitage, en väska limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en väska limmad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 989