KRUKOR, BYRÅSPEGEL OCH TERRIN, 1800-1900-tal.

242623. KRUKOR, BYRÅSPEGEL OCH TERRIN, 1800-1900-tal.

Höjd ca. 23-54 cm.

Bruksslitage. Spricka på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 23-54 cm.

Antal besök: 791