PARTI PORSLIN, 4 delar, Royal Copenhagen & Bing & Gröndahl.

242616. PARTI PORSLIN, 4 delar, Royal Copenhagen & Bing & Gröndahl.

Bestående av lockruna, 2 figuriner, fat, urnans höjd 11 cm, fatets längd 11 cm.

Slitage, delvis andra sortering, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 551