GUNNAR NORRMAN. "GRÄS", TORRNÅL.

2425990. GUNNAR NORRMAN. "GRÄS", TORRNÅL.

Signerad och daterad 1978, numrerad 1/25, 24x17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besök: 405