TAKLAMPA, målad metall, dekor av citroner, 1900-tal.

242594. TAKLAMPA, målad metall, dekor av citroner, 1900-tal.

Höjd 59 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 738