TUNNA PÅ STÄLL, 1900-tal.

TUNNA PÅ STÄLL, 1900-tal.
2425559. TUNNA PÅ STÄLL, 1900-tal.

Med tapp, längd ca. 40 cm.

Bruksslitage. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tapp, längd ca. 40 cm.

Bruksslitage. Lagningar.

Antal besök: 177