ELBAS, Hagström de Luxe, tidigt 1960-tal, troligen prototyp.

2425281. ELBAS, Hagström de Luxe, tidigt 1960-tal, troligen prototyp.

Svartlackerad. Serienr 500125. Längd 111 cm. Hagström axelrem samt specialtillverkat väggfäste medföljer.

Bruksslitage. Repor och märken. List har släppt längs kanterna. Ingen funktionsgaranti lämnas. En sträng defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 427