SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, teak, 1960-tal.

242516. SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, teak, 1960-tal.

Skrivklaffen uppfällbar till spegel. Höjd 106 cm. Längd 85 cm. Djup 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 924