TIDNINGSBORD, BRICKBORD, SPEGEL, 18/19-tal.

24250. TIDNINGSBORD, BRICKBORD, SPEGEL, 18/19-tal.

Spegelns mått; 80 x 57 cm, bordens höjd; 74 resp. 76 cm.

Slitage, färgbortfall smärre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784