SPINDELUR, silver, Benjamin Harrisson, London 1810.
2425082. SPINDELUR, silver, Benjamin Harrisson, London 1810.
Urverk märkt Benj Harrison, AD 1810. Boett i silver. Diam 4,8 cm.
Bruksslitage, repor, märken. Lagning vid boettfäste för ring. Nyckel saknas, ej funktionstestad, funktionsgaranti kan inte lämnas, Ej fullständigt genomgången.