OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med hus och herdar, olja på duk, 1800/1900-tal.

242492. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med hus och herdar, olja på duk, 1800/1900-tal.

Signerad a tergo I.I. Fyhn Cand. S.S.M. pingeb, 71 x 56 cm.

Skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och färgbortfall.

Antal besök: 736