LOUIS VUITTON, väska, "Pochette Metis".

2424712. LOUIS VUITTON, väska, "Pochette Metis".

Svart monogram empreinte läder.
Detaljer i guldfärgad metall. Avtagbar samt justerbar axelrem. En dragkedsförsedd ficka på utsidan. Fodrad samt tre fack på insidan. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France"
Kod DU 3178, (Frankrike 2018). Presentlåda medföljer.
Ca 25 cm x 19 cm x 7 cm.

Repor och märken på beslag, Bruksslitage, slitage på kanterna.

Tema

Fashion från de stora modehusen

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 25 cm x 19 cm x 7 cm.

Tema

Antal besök: 2 438