KISTA PÅ BEN, 1800-tal.

KISTA PÅ BEN, 1800-tal.
242461. KISTA PÅ BEN, 1800-tal.

Ca. höjd 72 cm.

Slitage, skador, renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. höjd 72 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 632