STILBYRÅ, rokokostil, med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

242426. STILBYRÅ, rokokostil, med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

Höjd 68, längd 62 bredd 34 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 651