GOLVVAS, keramik, "Paprika" nr 1081 Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

242419. GOLVVAS, keramik, "Paprika" nr 1081 Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Höjd ca 51,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, spår av etikett med klister. Enstaka mindre nagg. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51,5 cm.

Antal besök: 1 907