BORDSLAMPA, uplight ,1900-talets mitt.

2424129. BORDSLAMPA, uplight ,1900-talets mitt.

Höjd ca 61 cm inkl kupa i glas.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.Senare bytt kontakt .
Slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt repor.

Antal besök: 562