MASK, textil med röda pärlor, Afrika.

2423694. MASK, textil med röda pärlor, Afrika.

Total höjd ca 100 cm.

Slitage och skador.

Tema

Etnografika

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 100 cm.

Slitage och skador.

Tema

Etnografika

Antal besök: 256