TELEFON, "Super Blocks", Tyco, 1980-tal.

2423321. TELEFON, "Super Blocks", Tyco, 1980-tal.

Legomodell. Utdragbart fack med extra legobitar. Längd ca 19. Bredd ca 20. Höjd ca 11 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 808