SPEGEL, FOTORAM och FOTOALBUM, 1800-1900-tal.

242288. SPEGEL, FOTORAM och FOTOALBUM, 1800-1900-tal.

Höjd ca. 20-28 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20-28 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 664