LEKSAKER, bland annat tågbanedelar, HUND PÅ HJUL, 1950/60-tal.

242284. LEKSAKER, bland annat tågbanedelar, HUND PÅ HJUL, 1950/60-tal.

Hund, höjd ca. 40 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hund, höjd ca. 40 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 599