TRYCK, 3 st, handkolorerade 1800-tal.

242273. TRYCK, 3 st, handkolorerade 1800-tal.

1 General av infanteriet, efter G Söderberg, stentryck af Schéele, 44x35 cm
1 K.K. Oesterr - Husaren - Officier in Campagne Spencer, F.W.B, del, NII
44x37 cm
1 tryck från ca 1820, efter foto av A. Möller.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x37 cm

Bruksskick.

Antal besök: 780