SKULPTUR, snidat trä, Gola.

SKULPTUR, snidat trä, Gola.
2422593. SKULPTUR, snidat trä, Gola.

Höjd 27 cm.

Slitage och skador.

Tema

Etnografika

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Slitage och skador.

Tema

Etnografika

Antal besök: 677