BORDSLAMPA, BJS, Skellefteå, 1960-tal.

2422211. BORDSLAMPA, BJS, Skellefteå, 1960-tal.

Med ställbar skärm och fot av mässing, skaft av teak, höjd 40 cm.

Slitage, repor, enstaka fläckar. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 588