RING i sterlingsilver med tigeröga, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1972.

242206. RING i sterlingsilver med tigeröga, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1972.

Ställbar storlek.
Diameter 2,5 cm.
Stämplad: BEH, Köping, Kattfot, S, X9, 925 S.
Vikt 16 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar storlek.
Diameter 2,5 cm.
Vikt 16 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 2 097