TILT. SILKSCREEN TRYCKT.

TILT. SILKSCREEN TRYCKT.
2421520. TILT. SILKSCREEN TRYCKT.

Silkscreen tryckt i färger på tjockt papper.
Signerad med blyerts och daterad
Kopiera 11/22
Höjd ca.. 80 cm
Bredd ca.. 60,5 cm

Tilt född i Toulouse 1973 är en internationellt känd gatukonstnär.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopiera 11/22
Höjd ca.. 80 cm
Bredd ca.. 60,5 cm

Gott skick.

Antal besök: 296