OLJEDUNK MED KRAN, Shell, 1900-tal.

2421430. OLJEDUNK MED KRAN, Shell, 1900-tal.

Höjd 62 cm.
Storlek 39 x 27 cm.

Rost, fläckar, slitage.
Oljespill kvar i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm.
Storlek 39 x 27 cm.

Rost, fläckar, slitage.
Oljespill kvar i botten.

Antal besök: 305