Expanderbart teakbord, Ansager Möbler, Danmark, 1960-tal.

2421001. Expanderbart teakbord, Ansager Möbler, Danmark, 1960-tal.

utbyggbart teakbord, annonsör Mobler, Danmark, 1960-tal, massivt träkonstruktion med två plattor, märkt 'Made in Denmark' på undersidan.
H. 73cm, diameter 115cm, B. 115/165/215cm, D. 115cm.

Ålder-lämpligt tillstånd med tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 444