RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1920/30-tal.

24208. RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1920/30-tal.

Svart låda med läderhandtag. Längd 41 cm.

Slitage/läder torkat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/läder torkat.

Antal besök: 1 090