KARMSTOLAR, 2 st, "Eva", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.

242077. KARMSTOLAR, 2 st, "Eva", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.

Klädsel i sadeljord.

Slitage, blekt klädsel, fläckar, klädsel med skador. Sprickor och limlossning på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i sadeljord.

Antal besök: 1 298